HINNAKIRI

Küsi oma üritusele personaalset pakkumist:info@leppoja.ee

Kiiremates küsimustes saab ühendust Ene või Valloga

telefonil +372 56 214 304 E-R (09:00-18:00)

 

Alljärgnevalt on välja toodud näidispakett ürituse läbiviimiseks Leppojal:

Kanuumatk Valgejõel

Aeg: aprill-november

Kestus: 2 tunnist kuni 2 päevani

Osalejate arv: alates 2 inimesest (kanuud on kolmekohalised, kus istutakse kahekesi)

Põhjusi kanuumatka kasuks otsustamiseks on mitmeid. Leppoja matkajuht Tõnu Reinvaldi sõnul toimub kanuutamine Eesti ühel vaheldusrikkamal jõel, mida ümbritsevad ürgmetsad ja kaunis loodus. Ühelt poolt on jõgi piiriks Põhja-Kõrvemaa maastikukaitsealale ja teiselt poolt Eesti kaitseväe polügoonile. Valgejõgi on üks Eesti kauneimaid jõgesid, mida ümbritseb väga vahelduv loodusmaastik ja kaunid kaldad. Piirkond sobib nii kanuutamisega tutvust tegevale huvilisele, kui ka kogenud sõitjale.

Iga kanuumatka alguses viib Leppoja instruktor läbi kanuutamise algväljaõppe. Ülevaatliku koolituse ajal räägitakse, milliste ohtude ja riskidega tuleb jõe peal arvestada ja kuidas kasutada päästevarustust. Lisaks saavad osalejad teada, millised on mõla käsitlemise õiged võtted ja kuidas kanuusse istuda ning kuidas seda edukalt juhtida. Tänu koolitusele tunned Sa kanuumatkast maksimaalselt rõõmu ja leiad aega looduse nautimiseks, viies metsast kaasa hea meeleolu ja puhanud vaimu.

Matka pikkus on vasavalt soovile alates 2 tunnist kuni kahe päevsteni.

Hind: alates 25 € inimese kohta  (sisaldab KM 20%)

Meie matk sisaldab

- algõpet, mida viivad läbi koolitatud instruktorid

- varustust (koht kanuus, mõla ja päästevest)

- GPS saatjat igas kanuus

Kui teil on erisoove matka kestvuse või ülesehituse osas, siis andke meile kindlasti teada, sest saame organiseerida kanuumatka kooskõlas teiepoolse nägemusega. Valgejõel korraldame nii ühe, kui ka kahepäevaseid kanuumatku.

Valgejõe piirkonnas saame läbi viia ka kombineeritud matkasid, kus ühel päeval käiakse jalgsi ja teisel päeval sõidetakse kanuuga.


Kohtumiseni matkal!