Suusamatkad

Leppoja Suusarada

Leppoja Suusarada

Talvine mets ja loodus on omanäolised. Olgugi, et paksu lumekorra alla mattunud, pakub loodus ikkagi uudistajatele palju. Saa teada, milline loom tegi need pisikesed jäljed lumme ja kelle omad on need suuremad. Suusamatk koos meie matkagiidiga pakub palju uusi teadmisi ja kindlasti märkad asju, mida enne tähelegi poleks pannud.

Leppoja puhkekeskus on üks vähestest kohtadest Eestis, kus on olemas täiesti uued Hagani matkasuusad ja sidemed, mis teevad suusamatka eriti mugavaks.

Hagan on Austria suusatootja, kelle X-Trace matkasuuski ja -klambreid saavad Leppoja külastajad sellest talvest nautida. Metallkandiga suusad on mõeldud kasutamiseks suusamatkadel mägisel maastikul, jahiretkedel või niisama looduse avastamisel, ehk siis on nad ideaalsed just suusamatkadeks. Hagani matkasuusad on laiemad kui tavasuusad, aga see eest väga kerged. Piisav laius tagab head omadused ka paksus lumes suusatamiseks ning metallkandid parandavad juhitavust jäisel lumel. “Kalasaba” muster pidamisosal hõlbustab mäkke tõusmisel ja ei lase suusal liialt tagasi libiseda.
Eriti mugavaks teevad matkasuuskade kasutamise uudsed X-Trace sidemed.

Matkasuuski on Leppojal olemas 20 paari, kuid koos koostööpartneritega saame välja panna kuni 80 paari suuski.