Suusamatkad täies hoos

Suusatajad Leppojal

Suusatajad Leppojal

Eestimaa talv on sellelgi korral olnud eeskujulik ning suur osa talve on veel ees, sest metsade vahel jätkub lund ka siis, kui mujal kevad käes.  Kindlasti on paljud teist Leppojal suusamatkal käinud, kuid sel talvel tulevad matkad teisiti – Leppoja puhkekeskus on üks vähestest kohtadest Eestis, kus on olemas täiesti uued Hagani matkasuusad ja sidemed, mis teevad suusamatka eriti mugavaks.

Hagan on Austria suusatootja, kelle X-Trace matkasuuski ja -klambreid saavad Leppoja külastajad sellest talvest nautida. Metallkandiga suusad on mõeldud kasutamiseks suusamatkadel mägisel maastikul, jahiretkedel või niisama looduse avastamisel, ehk siis on nad ideaalsed just suusamatkadeks. Hagani matkasuusad on laiemad kui tavasuusad, aga see eest väga kerged. Piisav laius tagab head omadused ka paksus lumes suusatamiseks ning metallkandid parandavad juhitavust jäisel lumel. “Kalasaba” muster pidamisosal hõlbustab mäkke tõusmisel ja ei lase suusal liialt tagasi libiseda.
Eriti mugavaks teevad matkasuuskade kasutamise uudsed X-Trace sidemed.

Pakume meie toredatele külalistele ainult parimat – suusad püsivad probleemideta jala küljes lõhkumata seejuures jalanõusid. Igaüks saab suusarajale minna just endale meelepärase jalanõuga ja ei pea kasutama kellegi teise poolt kantud suusasaapaid.
Unustage ära igasugused tross-sidemed ja puusuusad.
Leppojalt saab parima matkasuusavarustuse ja unustamatuima suusamatka!

P.S Vaata ka suusavideot meie kodulehel.

Küsi meilt suusamatka hinnapakkumist oma seltskonnale aadressilt info@leppoja.ee või telefonilt  56 214 304

Sildid , , , ,
Postitatud Uudised