BBQ

BBQ liha Leppojal

BBQ liha Leppojal

Kindlasti soovitame proovida Leppoja BBQ ahjus valmistatud liha, mis külastajate seas vaid kiidusõnu leidnud on. Meie pikaajalised kogemused BBQ valdkonnas anname teile edasi läbi meeldejäävate maitse-elamuste.

Nagu hea kokk söögitegemisega, nii ollakse Leppojal barbecue’ga sina peal. Kahes erineva suurusega ahjus valminud liha on kogemuste ja külaliste tagasiside näol Leppoja puhkekeskusele palju barbeque tarkusi juurde toonud.

Suurem enamus Leppojat külastavatest klientidest valib üheks söögikorraks just barbeque ahjus valminud liha. Palju kiidusõnu liha valmistamismeetodite ja hea maitse kohta on jaganud nii hispaania, portugali, itaalia, saksamaa, kui ka austraalia külalised. Perenaine tõstab esile just ahjus valmistatud sea kaelakarbonaadi, kuid barbecue stiilis küpsetatud kalagi tõttu tuntakse Leppojat väga hästi.

Liha kõrvale pakutav kartul on pärit ökotalust, kuid liha ise seafarmist. Kuna Leppoja barbecue ahi on piisavalt suur, et mahutada korraga kas või pool siga, siis saab sedagi hõrgutist puhkekeskusest tellida

Võta meiega ühendust saamaks just Sulle sobivaim BBQ pakkumine.