TUTVUSTUS

Leppoja Puhkekeskus

Leppoja Puhkekeskus

Asume Tallinna kesklinnast tunniajase sõidu kaugusel Kuusalu vallas Tõreska külas.

Leppojale leiab kerge vaevaga tee igaüks, kellel huvi looduse ning metsavaikuse vastu keskmisest suurem. Niisama pidutsemiseks kõlbab mõni teinegi koht, kuid tõelist kvaliteetaega saab nautida vaid Leppojal.

Võta ette matk Põhja-Kõrvemaale ning tutvu kõigega, mida loodusel pakkuda on. Tule ja korralda seminar või nõupidamine omanäolises õhkkonnas ning meie hoolitseme selle eest, et osalejad oleksid õnnelikud. Leppoja suitsusaun, mis paljude meelest Põhja-Eesti parim, on mõnus õhtuseks istumiseks ning edukast päevast kokkuvõtete tegemiseks.

Asume sügaval metsas, kuhu ei ulatu elektriliinid, seega on Leppoja ainuke puhkekeskus Eestis, kes toodab kõik oma vajamineva elektrienergia päikesest – oleme loodussõbralikud ja hoolime keskkonnast.

Oleme spetsialiseerunud väiksematele gruppidele (ettevõtete osakonnad, väike-ettevõtted..) ja seega võõrustame kuni 30-ne inimese suuruseid seltskondi, et tagada personaalne lähenemine ja mõnus õhkkond. Öömajale saab Leppojal suvisel ajal jääda kuni 30 inimest ja talvisel perioodil kuni 27 inimest.

Leppoja puhkekeskus Harjumaal pakub järgnevaid võimalusi:

Võta meiega ühendust, küsi lisa ning koostame Sulle pakkumise vastavalt soovidele.  Vaata ka meie pildigaleriid, sest oma silm on kuningas.